Rival Valve Logo

Kurumsal

Sektöre Yön Veren Rival Valve

Bir fikir ile başlayıp 2021 yılında resmi kuruluşunu tamamlamıştır. Hidrolik kontrol vanaları, mekanik vanalar, filtre sistemleri ve yangın hattında kullanılan vana gruplarını uzman kadrosu ile kaliteden ödün vermeden üretime devam etmektedir. Her geçen gün başvuru yaptığı sertifikaları tamamlayıp müşterilerine en iyisini sunma gayreti içindedir. Rival gelecek dönemlerde ar-ge çalışmalarıyla ortaya çıkarmayı hedeflediği yeni nesil ürünleri, ülke ekonomisine katkısınıda göz önünde bulundurarak, hedeflerine hız kesmeden devam edecektir.

Fuar

Belgelerimiz

Kaliteden ödün vermeden üretimine devam eden şirketimiz, her geçen gün yeni sertifikalara başvurarak müşterilerine en üst düzeyde hizmet sunma çabasını sürdürmektedir. Belgelerimiz, Rival Valve’un sektördeki uzmanlığını, kalite standartlarına olan bağlılığını ve sürekli gelişim misyonunu yansıtmaktadır. Müşterilerimize sağladığımız güvenilir ürün ve çözümlerle, belgelendirme süreçlerimizi tamamlamak için kararlı bir şekilde çalışmaktayız.

Ar-Ge

Ar-Ge Çalışmaları

Ar-Ge ekibiyle birlikte hidrolik kontrol vanaları, mekanik vanalar, filtre sistemleri ve yangın hattında kullanılan vana grupları alanında çeşitli projeler üzerinde çalışmaktadır. Yüksek kaliteli ürünlerimizin ve çözümlerimizin arkasında, sürekli olarak gelişen teknolojiye ayak uyduran ve sektör standartlarını aşan Ar-Ge faaliyetleri bulunmaktadır.

0 +
Yıllık Tecrübe
0 +
İstihdam
0 +
Ülkeye İhracat
Sadece .PDF uzantılı ve 2 MB büyüklüğünde dosya yükleyebilirsiniz.